Сергій Євтушок: Закон про Нацбезпеку має стосуватися не лише держави, але й кожного українця

«Батьківщина» підтримує ухвалення закону про Національну безпеку, який буде написаний з урахуванням основних цінностей людини.

Про це в ефірі телеканалу «ZIK» повідомив народний депутат від фракції Сергій Євтушок.

За його словами, відповідний закон повинен стосуватися не лише безпеки держави, але і кожного окремого громадянина України.

«У нашому розумінні закон про Нацбезпеку має включати і економічну безпеку. У нас, наприклад, лише місяць, щоб скористатися наданим ЄС та міжнародними фінансовими організаціями правом на ратифікацію двох угод про антиофшорне законодавство. Інакше, ми потрапимо до списку тіньових держав. Також має включати закон і екологічну безпеку, і соціальну – в нас молодь масово виїжджає за кордон. Це все стосується національної безпеки», – пояснив політик.

Депутат від «Батьківщини» переконаний, що такий всеохоплюючий закон не треба ухвалювати швидко, щоб не наробити помилок.

Окрім того, як зазначив Сергій Євтушок, «Батьківщина» пропонувала  чітко закріпити пріоритет фінансування Збройних Сил Україні і пріоритет розробок Воєнно-промислового комплексу.

«Розуміючи, що в країні триває війна, ми пропонуємо передбачити фінансування ЗСУ на рівні 3%ВВП, а також не менше 0,5% – на розвиток ВПК», – зауважив парламентарій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова