Сергій Євтушок: Справа Манафорта – це історія про величезну корупцію в Україні

Українські правоохоронні органи мали б провести власне розслідування на основі матеріалів справи Манафорта та притягнути до відповідальності тих, хто замовляв дискредитацію Юлії Тимошенко як політика і платив за це гроші з кишень українців.

Про це повідомив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу «NewsOne».

Він нагадав про розслідування газети «The Guardian», у якому йдеться про потужну кампанію з дискредитації Юлії Тимошенко як політика, яку проводив на замовлення Януковича американський політтехнолог Пол Манафорт.

«Протягом тривалого часу працювала потужна кампанія з розповсюдження фейків про Тимошенко. Цю кампанію підтримувала тодішня влада в особі Януковича та його Партії регіонів», – сказав він.

Сергій Євтушок наголосив, що за це Манафорт отримав від тодішньої влади через офшори величезні кошти.

«Для США справа Манафорта – це історія з несплатою податків, для України – історія про величезну корупцію в країні. Гроші, які через офшори переводили Манафорту, були вкрадені в українського народу», – зауважив парламентарій.

Народний депутат від «Батьківщини» переконаний, ця справа стане тестом для правоохоронних органів: «На основі американських доказів у справі Манафорта вони мають провести розслідування і притягнути до відповідальності тих, хто грабував країну. Суспільний запит на те, щоб колишню владу, яка виводила кошти в офшори, а потім платила Манафорту, притягнути до відповідальності – існує. Але прокуратура у цих справах нічого не робить, як і по справах Майдану», – обурився політик.

Сергій Євтушок також додав, що екс-партнер Манафорта Рік Гейтс днями засвідчив: Манафорт допомагав і Порошенку, який, до речі, є одним із засновників Партії регіонів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова