Сергій Власенко: Новий Президент України повинен мати сильну команду

У Президента України має бути команда, щоб реалізовувати свої задуми.

Про це в прямому ефірі телеканалу «ZIK» розповів народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко, коментуючи появу «нових облич» у політиці.

«Український політикум, безперечно, потребує оновлення. Ми в державі позбулися вже такої якості, як професіоналізм. Я не кажу, що молоді люди не можуть бути професіоналами, вони можуть бути такими. Але мені здається, що для цього потрібно пройти певний шлях. І питання, чи може молода людина стати Президентом України – це одне питання, а чи повинні молоді політики йти у парламент – це зовсім інше питання. Відповідь на них може бути різною», – зауважив він.

Як пояснив політик, посада Президента України – дуже відповідальна, адже у його руках зосереджені ключові питання: національна безпека, оборона і міжнародні відносини.

Саме від президента, переконаний Сергій Власенко, залежить вирішення ключових викликів, які стоять перед країною.

«Я не уявляю собі ані Вакарчука, ані Зеленського Президентом України. Президент насамперед повинен мати команду, щоб реалізовувати задуми, які є. Ми вже обрали на виборах у 2014-му році президента, який не показав команду, і підтримали Грановських», – акцентував парламентарій.

Депутат від «Батьківщини» додав, що Януковича також не показав команду, а у 2012 році він почав її змінювати і «виставляти «Сашу-стоматолога» та Арбузова».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова