Сергій Тарута: Верховній Раді так і не вдалося зайнятися розвитком країни

Турборежим роботи парламенту складно вважати його визначним досягненням, адже це не дає можливості вирішити проблеми людей.

Таку думку висловив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Тарута, підбиваючи підсумки роботи першої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання.

«На жаль, Раді так і не вдалося зайнятися розвитком країни. Бо більшість законів, які зараз приймаються у сесійній залі, – це те, що було колись давно написане «грантоїдами» та покладене у шухляду. Такі законопроєкти точно не лікують хворий організм економіки країни, яка зустріла кінець бюджетного року з трагічними цифрами невиконання надходжень до держбюджету. Відповідно, громадяни не бачать, що ситуація покращується, що знижуються тарифи, що у країни та в них у цій країні є майбутнє», – зауважив Сергій Тарута.

Політик наголосив, що Раді так і не вдалося зупинити еміграцію трудових ресурсів з України, не вдалося створити умови для залучення реальних інвестицій. Це, на думку Сергія Тарути, означає, що у владі бракує спеціалістів, які могли б чесно та фахово зайнятися вирішенням цих питань.

«Ми бачимо, що влада втрачає довіру народу. Бо для влади важливо виконувати свої обіцянки. А такі обіцянки можливо виконати тільки за умови створення владою чіткої стратегії розвитку економіки, формування правильної програми дій, яка має виконуватися фахівцями. Цього не зроблено. Бо недолуга людина у владі – це, мабуть, більш небезпечно, ніж корупціонер. Навіть більше, якщо ця людина на високій посаді – ще й іноземний «турист», якому байдуже до нашої країни. Тому керівникам держави вже час зрозуміти, що у владі потрібні, насамперед, компетентні й чесні фахівці. Вони є в Україні, і їх потрібно знайти і мотивувати до роботи у команді влади», – заявив Сергій Тарута.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова