Сергій Соболєв зустрівся з головою парламенту Болгарії

Перший заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв зустрівся з парламентською делегацією з Болгарії на чолі з головою Народних Зборів Дімітром Главчевим.

Перспективи поглиблення міжнародних взаємозв’язків між Україною та Болгарією, особливості проживання болгарських общин в Україні сторони обговорили під час круглого столу, який відбувся в Приморську (Запорізька область).

Представник «Батьківщини» детально розповів болгарським колегам про ключові пункти Закону «Про освіту», який дуже хвилював болгарську сторону.

Зокрема, народний депутат України акцентував увагу парламентарів Болгарії на тому, що в новому законі держава гарантує вивчення мов національних меншин до 4-го класу. А в середній та старшій школі місцеві представники національних меншин на вибір можуть обирати для вивчення як  другу іноземну – свою національну мову.

Підсумовуючи зустріч для журналістів, Сергій Соболєв, зауважив, що приїзд до України високопосадовців з Болгарії фактично проігнорували перші офіційні особи нашої держави.

«Делегацію на чолі з головою Народних Зборів Болгарії мали б зустрічати Голова Верховної Ради або ж його заступник. Однак, українські можновладці цю зустріч проігнорували. Така поведінка керівництва держава неприпустима і негативно впливає на міжнародний авторитет України», – прокоментував перший заступник Голови фракції «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова