Сергій Соболєв: Прем’єр-міністр вистояв у конфлікті з президентом

Прем’єр-міністр України вистояв у конфлікті з президентом, що виключає будь-які шанси на дострокові парламентські вибори.

Таку думку в інтерв’ю журналістам в кулуарах парламенту висловив заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

За словами політика, у разі винесення звіту уряду на розгляд Верховної Ради цього тижня – це не була б серйозна економічна розмова, а було б зведення політичних рахунків між президентом та урядом.

Водночас, зауважив Сергій Соболєв, останні політичні події та тенденції не дають жодних шансів президенту на проведення позачергових виборів за старим законом.

Парламентарій зазначив, що Володимир Гройсман зі свого боку відповів на всі закиди Порошенка, зробивши заяву про те, що не братиме участі у президентських виборах, а братиме участь лише у чергових виборах з власною політичною силою.

«Це відповідь на всі закиди про те, чи зможе президент переламати прем’єра», – заявив заступник керівник фракції.

«Прем’єр-міністр у цій ситуації вистояв. Це дає можливість чинному парламенту та уряду щонайменше ще півтора року працювати, зокрема над новим виборчим законодавством», – наголосив він.

Узагальнюючи підсумки поточного сесійного тижня, Сергій Соболєв сказав: «Цей тиждень міг би стати дійсно визначальним, якби парламент виконав все, що планувалося. Зокрема обрав новий склад Центральної виборчої комісії, ухвалив низку законопроектів щодо врегулювання питання земельних відносин тощо. Але, на жаль, парламент не спромігся своєю більшістю ухвалити жодного важливого рішення».

Як повідомив народний депутат, не врегульованим залишилось таке важливе питання, як обрання нового складу ЦВК. Він також зауважив, що в разі порушення Резолюції ПАРЄ і невиконання вимоги про пропорційне представництво всіх фракцій парламенту в ЦВК, Україна потрапить під санкції ПАРЄ.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова