Сергій Соболєв: Парламент не дозволив президенту узурпувати владу в Україні

«Батьківщина» заявляє, що сьогодні Верховна Рада України не дозволила узурпувати владу в Україні.

Про це заявив заступник керівника фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни.

«Парламент сьогодні зробив перший дуже необхідний крок, щоб не дати узурпувати владу президенту. Порошенко думав, що керуватиме Центральною виборчою комісією так само, як він керує Генеральним прокурором та силовиками», – зауважив він.

За словами політика, народні депутати, які сьогодні не піддалися на шантаж голови держави і залишились у сесійній залі, показали, що вони не раби.

Сергій Соболєв повідомив, що наступний тиждень є останнім і надзвичайно важливим для ухвалення необхідних для країни законів. У зв’язку з цим парламентарій закликав керівництво ВРУ сформувати порядок денний засідань «не в Адміністрації президента».

Заступник керівника фракції зазначив також, що ситуація, яка виникла навколо розгляду питання Центральної виборчої комісії, стала можлива через те, що одна особа в державі – Президент України – є непідконтрольною законам і недоторканою.

З огляду на це політик вважає, що парламент має терміново ухвалити закон про спеціальні слідчі комісії та про імпічмент президента.

Сергій Соболєв також звернув увагу на необхідність ухвалення низки важливих законопроектів, які врегулюють ситуацію з високогірними населеними пунктами, вирішать питання із заборгованістю по виплаті заробітних плат шахтарям, енергетикам та інші важливі соціальні законопроекти.

«Це будуть ті питання, які дійсно дозволять завершити восьму сесію ВРУ гідно», підсумував він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова