Звернення Івано-Франківської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина» до підприємців Прикарпаття, краян

30 червня 2023 року Верховна Рада України  всупереч намаганням тисяч підприємців не допустити цього 239 голосами прийняла Закон №8401, яким внесла зміни до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану.

Тепер малий та середній бізнес знову повертають до довоєнного оподаткування, а це значить, що він втратить пільги, які раніше отримав, змушений буде придбати та встановити касові апарати, думати про своє виживання. Це мільйони тих, хто першими в період повномасштабної війни ринувся допомагати Збройним силам України бронежилетами, тепловізорами, квадрокоптерами, автомобілями, продуктами харчування задля нашої перемоги. Тепер їм дяка – міна сповільненої дії на знищення на економічному фронті.

Парламентська фракція «Батьківщина» виявилася єдиною, яка проголосувала «Проти» цього драконівського Закону, змогла добитися збереження мораторію на перевірки більшості категорій бізнесу.

Нагадаємо всім, що для підтримки економіки, бізнесу Україні надано десятки мільярдів доларів від МВФ, позик, грантів, благодійних внесків від міжнародних фінансових установ, країн-партнерів, що аж ніяк не потребує «вижимати» останні фінансові соки з підприємців.

Єдиний вихід зараз, щоб перешкоди втіленню в життя цього, підписати масово петицію до Президента України В. Зеленського, накласти вето на Закон №8401 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Спільними зусиллями допоможемо захистити наших підприємців!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова