Зустріч партактиву ВО «Батьківщина» в селищі Чутове

11 лютого відбулась зустріч партактиву ВО «Батьківщина» в селищі Чутове на Полтавщині.

На нараду завітали голова Полтавської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Сергій Бєлашов і заступниця голови Лариса Босенко.

Під час зібрання присутні зосередили увагу на проблемних питаннях громад, окреслили план роботи партосередку на найближчу перспективу.

Звертаючись до однопартійців, голова обласної парторганізації Сергій Бєлашов наголосив на важливості налагодження ефективного діалогу з мешканцями громад та захисту їхніх інтересів.

«Комунікація з громадянами, відстоювання інтересів людей – одне з наших головних завдань. Люди повинні відчувати постійний зв’язок з нашими представниками, знаходити розуміння та підтримку своїх потреб», – зазначив Сергій Бєлашов.

Партійці відзначили актуальність зібрань, які дають можливість поділитися досвідом та корисними напрацюваннями, обговорити нагальні проблеми та спільно знайти шляхи вирішення.

«Підбиваючи підсумки тижня, дякуємо колегам за те, що знайшли час зустрітися, за тепле й товариське спілкування, а також за активну громадянську позицію і бажання працювати заради добробуту Полтавщини! Відвідини партійних осередків триватимуть до кінця місяця. З понеділка маємо щільний графік поїздок у Миргород, Шишаки, Лохвицю, Чорнухи, Лубни та Оржицю. До зустрічі, шановні колеги», – додала Лариса Босенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова