Зоя Шумейко обійняла посаду на посаду першого заступника голови Волинської обласної організації ВО «Батьківщина»

Від імені колективу Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» вітаємо Шумейко Зою Григорівну з призначення на посаду Першого заступника голови Волинської обласної організації ВО «Батьківщина».

В серпні місяці поточного року членами партії було обрано Першого заступника голови Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» Зою Григорівну Шумейко.

Колектив «Батьківщини» вже чимало знає цю прекрасну людину, працьовиту членкиню партії, відповідального заступника здатного швидко, дієво та результативно виконувати й організовувати роботу, досягати поставлених цілей та завдань.

Важливо, що Зоя Григорівна понад 10 років працює в рядах «Батьківщини». Тому безсумнівним є її авторитет серед однопартійців, повага та визнання, що в свою чергу свідчить про якості як політика, так і самовідданого своїй справі заступника.

Колектив «Батьківщини» щиро вітає Зою Григорівну з обранням на нову посаду та бажає підкорення нових висот та реалізації задуманого! Нехай усе вдається на вашому професійному шляху, а наша спільна праця буде результативною як для команди Батьківщинівців так і для майбутнього нашої країни!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова