Житомирська «Батьківщина» взяла участь у навчальному семінарі

Представники Житомирської обласної «Батьківщини» пройшли навчання з комунікаційних стратегій у міжвиборчий період, яке відбулося 23 листопада в Житомирі.

Як інформує прес-служба Житомирської обласної парторганізації, у навчальному заході взяли участь партійці з усіх районів області.

20171123_151158

«Освіченість – це запорука успіху та один із головних пріоритетів нашого партійного будівництва. Під час заходу слухачі здобули нові знання для професійного й особистісного зростання та вдосконалення навичок партійної роботи у міжвиборчий період», – ідеться в повідомленні регіонального партосередку.

На початку заняття виступила заступник голови Житомирської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Людмила Янушевич, яка закликала однопартійців вдосконалювати комунікаційні технології та активно використовувати їх у соціальних мережах для поширення інформації про роботу «Батьківщини».

На Житомирщині партійці добре розуміють, що їх завдання – працювати щоденно, а не лише в період виборів, адже саме на них покладена велика відповідальність за подальшу долю та життя людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова