Житомирська «Батьківщина»: Облрада реалізує темники Банкової

25 жовтня під час засідання Житомирської облради стало відомо, чому депутати «Свободи», «Самопомочі», «Радикальної партії Ляшка» та «Народної партії» не підтримали звернення до Президента України, підготовлене фракцією «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба Житомирської обласної парторганізації, замість проекту звернення «Батьківщини» до Президента з вимогою скасувати рішення про підвищення ціни на газ для населення депутатська більшість ухвалила звернення до Кабміну, згідно з яким депутати просять уряд «захистити соціально незахищені верстви населення шляхом розширення програми субсидій, забезпечення доступності та надання належної якості житлово-комунальних послуг споживачам».

«Це темник Банкової, який написаний в Адміністрації Президента й поширюється через провладну вертикаль. Ми бачимо такий самий текст звернення і в інших радах, і в інших областях. Його ухвалив особисто Порошенко зі зрозумілих причин. Він будь-якими способами намагається відхреститися від відповідальності. Обіцянки компенсувати втрати за рахунок субсидій є фальшивими», – заявив депутат Житомирської облради від ВО «Батьківщина» Дмитро Кропачов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова