Жінки «Батьківщини» відстояли низку важливих для Запорізького краю питань

У час, коли COVID підкосив чоловічу частину фракції «Батьківщина», жінки-депутатки гідно пропрацювали майже 6-годинне засідання сесії.

Валерія Матвієнко, Наталія Авраменко, Валентина Зайцева, Катерина Гогунська продемонстрували злагоджену командну роботу, підтримавши низку, важливих для Запорізького краю рішень, в галузі медицини, освіти, розвитку інфраструктури.

Депутати проголосували за виділення 19 млн. грн. для хворих на цукровий діабет, 60 млн. грн. на реконструкцію та благоустрій обласної клінічної лікарні та 8,8 млн. грн. для обласної інфекційної лікарні.

Окрім того, «Батьківщина» сьогодні підтримала рішення щодо виділення понад 54 млн. грн. на розвиток освітизокрема, на закупівлю засобів навчання, комп’ютерної техніки, обладнання та меблів для шкіл Запорізької області.

«Дякую вам, наші чарівні, за те, що ви сьогодні зробили для Запорізької області. Валерія Матвієнко, Наталія Авраменко, Валентина Зайцева, Катерина Гогунськави найкращі», –написав на своїй сторінці у ФБ керівник Запорізької «Батьківщини» Владислава Куценко, коментуючи результат позачергової сесії Запорізької облради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова