Жашківські партійці передали на фронт автомобіль

«Батьківщинівці» Жашківської міської територіальної громади відправили на фронт черговий автомобіль.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної парторганізації.

Це вже шостий автомобіль, переданий для потреб ЗСУ Благодійним фондом сім’ї Вусик «Родина», засновником якого є депутат обласної ради від «Батьківщини» Віктор Вусик.

«Автомобілі уже перебувають на фронті та допомагають захисникам України виконувати бойові завдання. Сподіваємося, що машини стали ефективними помічниками українським Героям», – коментує Віктор Вусик.

Разом із сином Сергієм Вусиком, депутатом Жашківської міської ради від «Батьківщини», постійно надають допомогу українській армії. І не лише автомобілями. Регулярно відправляють на передові позиції гуманітарну допомогу – продукти харчування та медикаменти.

До їхньої ініціативи долучаються й «батьківщинівці» з інших партійних осередків. Так, голова Уманської міської парторганізації Богдан Сокур допомагає з доставкою автомобілів в Україну.

«Вдячні Богдану Сокуру за допомогу у доставці автомобіля в Україну та Володимиру Скляруку, який фарбує автомобілі у захисний колір. У той час, як наші воїни мужньо воюють за Україну на своїх позиціях, виборюючи для всього українського народу таку довгоочікувану Перемогу, ми не стоїмо осторонь і допомагаємо їм, чим можемо. Кожен наближає перемогу на своєму фронті», – зазначив Сергій Вусик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова