Зеленогірська громада на Одещині піклується про здоров’я дітей

У Зеленогірській громаді Одеської області, яку очолює «батьківщинівець» Олексій Стоцький, навчальні заклади забезпечені засобами індивідуального захисту за рахунок місцевих підприємців та депутатів.

Як повідомили у пресслужбі «Батьківщини» Одещини, днями голова Зеленогірської селищної ради Олексій Стоцький разом із депутатом Костянтином Бодяном та заступником Директора ТОВ НВП «Агро-Ритм» Вадимом Стоцьким відвідали навчальні заклади громади для перевірки готовності до нового навчального року.  Вони передали засоби індивідуального захисту керівникам даних закладів.

Окрім того, з ініціативи Олексія Стоцького, замовлено наступні партії ЗІЗ для усіх соціальних об’єктів громади.

Голова громади Олексій Стоцький зауважив, що на найближчій сесії ОТГ будуть розглянуті питання щодо фінансування інтерактивних дошок для перших класів.

«Плануємо співфінансування харчоблоків у Зеленогірській ЗОШ та Ясенівському НВК. Громада також взяла участь у співфінансуванні шкільного автобуса. Найближчим часом всі без виключення шкільні та дошкільні заклади Зеленогірської ОТГ отримають додаткові пакети ЗІЗ та засобів гігієни» – розповів Олексій Стоцький.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова