Завдяки депутату від «Батьківщини» до черкаської малечі прийшов Святий Миколай

Десятий рік поспіль у День Святого Миколая депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини», голова міського партосередку Роман Діскант організовує для малечі казкове свято – «Святий Миколай – до кожної дитини».

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, цьогоріч святкові дійства для малечі проходили у піцерії«Престо», ресторанах «Фаро», «Атмосфера», Чайка», а також «BEEf bar», «Kimbar» та кав’ярні «The Room».

У гостях у Миколая побували діти з обмеженими можливостями, зокрема вихованці черкаського Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жага життя», ГО «Сонячні діти Черкащини» та ГО для дітей з аутизмом та іншими психоневрологічними розладами «Ми просто інші». Всього у святкових заходах взяло участь близько 150 дітей.

«День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітей. Вони у цей день чекають на диво, чекають Миколая з подарунками. Я хочу, аби Святий Миколай прийшов до кожної дитини, хочу подарувати свято тим діткам, які цього потребують найбільше. Щасливий від того, що можу зробити добру справу», – зазначив ініціатор акції Роман Діскант.

У кожному закладі свято проходило в дружній та веселій атмосфері. Дітей розважали аніматори «CheeseLove». Малеча мала змогу поласувати смачною піцею, солодкими смаколиками, сфотографуватися з друзями біля ялинки.

Свою допомогу в організації свята надали мережа магазинів «Делікат», ПП Гладкий, ТОВ «Ласка» та ТОВ «Coca-Cola».

До організації свята долучилася депутат Черкаської районної ради Світлана Двірна.

«Я охоче долучилися до цієї акції. Адже щиро хочу, щоб кожна дитина відчула цю казкову атмосферу, любов і увагу дорослих. Ми повинні вчитися робити добро, як і сам Святий Миколай, який сьогодні приніс дітям подарунки», – сказала Світлана Двірна.

Із вдячністю відгукувалися про організовані святкові заходи батьки, які супроводжували свої діток. Мама семирічного Дениса Подимського розповіла – її син дуже задоволений, що йому пощастило побувати на такому святі.

До дітей на свято завітав Святий Миколай, пби власноруч роздати їм подарунки, фрукти та солодощі.

Радісними і сповненими чудес назвала такі святкові заходи директор центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жага життя» Лариса Милашенко.

«Ми щиро вдячні депутату міської ради Роману Дісканту за організацію такого свята. Свято відбулося на високому рівні. Діти відчули тепле ставлення, увагу до себе. Це яскраві емоції. А емоції для наших дітей це своєрідне соматичне одужання», – сказала Лариса Милашенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова