Завдяки депутату від «Батьківщини» діти з Рівненщини оздоровилися у «Пущі-Водиці»

У рамках співпраці між партією «Батьківщина», зокрема народним депутатом Олександром Абдулліним та спецдиспансером «Пуща-Водиця» було оздоровлено дітей із малозабезпечених сімей та сиріт Дубровицького району, що на Рівненщині.

Як повідомляє прес-служба Рівненського обласного партійного осередку, щороку до диспансеру дубровицькі «батьківщинівці» відправляють на оздоровлення декілька сотень хлопців та дівчат, які проживають у зоні, забрудненій від аварії на ЧАЕС.

23244136_1838409389521700_7719158412791818138_n

Завдяки домовленості особисто народного депутата Олександра Абдулліна з керівництвом спецдиспансеру діти проходять належне медичне обстеження й отримують рекомендації до лікування.

Батьки й педагоги висловили вдячність організаторам відпочинку дітей в газеті «Дубровицький вісник».

«Від педагогічного колективу КЗ «Будимлянський НВК» та батьків висловлюємо щиру подяку Богдану Микульському та партії «Батьківщина» за бездоганно організований відпочинок наших дітей у спецдиспансері «Пуща-Водиця». Нехай вас любить життя і доля буде прихильною, щоб ви не сумували і посміхалися завжди. Нехай примножується добро, яке ви робите людям та повертається сторицею до вас», – написано в газеті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова