Завдяки черкаському партійцю дитячий садочок буде з басейном

З ініціативи депутата Черкаської міської ради від «Батьківщини», голови обласної парторганізації Юрія Тренкіна, у дитсадочку №34 «Дніпряночка» незабаром буде власний басейн.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, про початок реконструкції басейну Юрій Тренкін повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Батьки і педагоги зверталися до мене, як до депутата, посприяти у цьому питанні. Нині можу відзвітувати –роботи із реконструкції басейну розпочаті», – написав партієць.

Він також повідомив, що за останні декілька років завдяки «батьківщинівцям» у цьому садочку відбулося багато позитивних змін: зроблено утеплення, замінені вікна, відремонтовано покрівлю. Реконструкцію басейну планують завершити у цьому році, а також відремонтувати душові і групові осередки.

«Наступного року у цьому дошкільному навчальному закладі потрібно буде зробити освітлення і відремонтувати харчоблок. Цей дитсадочок – ще один приклад комплексного підходу ВО «Батьківщина» до вирішення проблем», – розповів Юрій Тренкін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова