Завдяки «батьківщинівцям» черкаські дзюдоїсти під час війни тренуються за кордоном

На Черкащині партійці допомогли Федерації дзюдо та боротьби самбо області відправити юних дзюдоїстів на постійно діючий міжнародний навчально-тренувальний збір із дзюдо до Румунії.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, у зв’язку із воєнним станом Федерація дзюдо України винайшла можливість і запропонувала відправити спортсменів до 18 років на тренування за кордон. При цьому, Федерація мала можливість відшкодувати лише витрати на проживання і харчування дітей.

Фінансування переїзду черкаських дзюдоїстів до міста Костанца, де був організований навчально-тренувальний збір, вдалося за допомоги благодійного фонду «Допоможи ближньому Черкаси», співзасновником якого є голова обласної парторганізації Юрій Тренкін.

«Благодійним фондом профінансовано поїздку юних спортсменів на суму 87 500 грн. Це дозволить нашим дзюдоїстам тренуватися та набувати спортивну практику, поки в Україні триває воєнний стан, а також сприятиме збереженню спортивного потенціалу області», – прокоментував Юрій Тренкін.

Фінансова підтримка «батьківщинівців» дала змогу оплатити проїзд до Румунії 12 спортсменів та одного тренера Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова