Завдяки «батьківщинівцям» бюджет Черкас перевиконано на 39 млн гривень

Завдяки злагодженій роботі депутатів з фракції «Батьківщина» у Черкаській міській раді бюджет Черкас за півроку перевиконано на 39 млн гривень, що становить 5,1%.

Про це інформує прес-служба Черкаської обласної партійної організації.

Свого часу опоненти критикували запропонований «батьківщинівцями» проект бюджету на 2018 рік. Проте аналіз показників за півроку засвідчив, що фінансовий документ Черкас укладений правильно.

31 липня члени виконкому підтримали проект рішення міськради про звіт щодо виконання бюджету за перше півріччя 2018 року.

«За підсумками півріччя можна стверджувати, що бюджет укладений правильно. Це дало можливість не лише перевиконати його показники, але й здійснювати капітальні ремонти доріг, освітніх та спортивних закладів, фінансувати міські комунальні підприємства, які відіграють важливу роль у належному функціонуванні обласного центру», – зазначив міський голова Черкас, керівник обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

Він наголосив, що завдяки перевиконанню бюджету міська влада Черкас цього року вперше в повному обсязі передбачила видатки на виплату зарплат та обов’язкових платежів для всіх бюджетних установ міста, зокрема всіх освітніх, медичних, культурних та спортивних об’єктів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова