Завдяки «Батьківщині» жителі Новоолександрівської громади отримали питну воду

Борг місцевого КП «Конка» перед КП «Облводоканал» в розмірі 5 млн. грн став причиною того, що жителі сіл Новоолександрівської громади тривалий час не мали регулярного централізованого водопостачання.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, керівництво КП «Облводоканал» попереджало  про повне відключення водопостачання з 6 серпня.

Секретар Новоолександрівської ОТГ Анжела Каніщева звернулась по допомогу до представників місцевого осередку ВО «Батьківщина» – депутата облради Віктора Щербини та помічника депутата Анатолія Васюка, котрі домоглися відновлення  повноцінного водопостачання в селах Новоолександрівської громади та домовились про реструктуризацію боргу. Також вдалося домовитись про встановлення більш прийнятного для місцевих жителів тарифу.

Анжела Каніщева зазначила: «Я задоволена співпрацею із представниками місцевої «Батьківщини» Віктором Щербиною та Анатолієм Васюком. Це – справжні професіонали та люди справи. Між моїм зверненням і позитивним вирішенням питання не минуло й доби. Шкодую, що не звернулась до Віктора Віталійовича та Анатолія Григоровича раніше. Дякую їм за людяність та увагу до наших мешканців!».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова