Завдяки «Батьківщині» в Гуляйполі запрацює дитяча стоматологія

Єдиний у Пологівському районі, новий сучасний дитячій стоматологічний кабінет працюватиме на базі Гуляйпільської міської лікарні.

Зусиллями депутатів Запорізької облради від «Батьківщини»,  на його створення виділили близько 1 млн. гривень. За ці кошти планується придбати та встановити повний комплект сучасного  стоматологічного та медичного обладнання.

«Вважаю неприпустимим, коли в 15-тисячному місті немає дитячої стоматології. За нашої ініціативи, цей недолік виправлено. Вже до кінця року жителі Гуляйполя та навколишніх селищ отримають можливість приводити дітей до сучасного стоматологічного кабінету. Підтримка Гуляйпільської громади – важливий напрямок нашої роботи. Ми й надалі реалізовуватимемо проєкти, спрямовані на покращення соціально-економічного розвитку Гуляйполя та Пологівського району в цілому», – наголосив осільник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко.

На останній сесії Запорізької облради депутати підтримали низку ініціатив «Батьківщини» щодо реалізації інших важливих проєктів на території Пологівського району. Зокрема, 750 тис. гривень виділено для Пологівської лікарні, 1,5 млн. гривень спрямовано на відновлення повноцінного водопостачання в селі Федорівка.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова