Завдяки «Батьківщині» Чернівецька облрада вступила до Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна»

Голова фракції «Батьківщина» в Чернівецькій облраді Альона Гливко переконала депутатів ухвалити рішення про вступ облради до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна».

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної партійної організації.

Спочатку частина депутатів відмовлялася розглядати на сесії будь-які питання, окрім бюджету-2018.

Альона Гливко пояснила колегам необхідність вступу облради до Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна»: сплативши членські внески до кінця року, Чернівецька облрада матиме доступ до проектів і розподілу робіт та інвестицій.

«Це великі інвестиційні можливості для Чернівецької області, тож я просила б депутатів не блокувати це питання,– розповіла голова фракції «Батьківщина». – Тим більш дивним видалися мені запитання представників ОДА і фракції БПП «Солідарність», чи не шкодитиме вступ до Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» нашому членству в проекті «Єврорегіон Верхній Прут». Довелося навести приклад Німеччини, яка є учасницею 36 єврорегіонів, і саме це є одним із чинників її успішного розвитку».

Альона Гливко також розповіла про мільйонні інвестиції у Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську області, які входять до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна».

Завдяки наполяганню «Батьківщини» Чернівецька облрада 37-ма голосами ухвалила рішення про вступ до «Єврорегіону Карпати-Україна».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова