Заступника лідера «Батьківщини» — Валерія Дубіля — одноголосно обрали головою «Батьківщини» Києва

Для мене цей день дійсно важливий. У партії «Батьківщина» я з 2002 року. Вже 4 скликання — народний депутат. Я гарно засвоюю уроки своїх учителів: мій перший результат на мажоритарних виборах у 2002 році — майже 30 тис голосів, на наступних виборах в 2014 році за мене віддали голос вже — 50 тис осіб.

Про це після обрання на посаду очільника «Батьківщини» Києва розповів Валерій Дубіль. «Розпочав діяльність з простого членства в партії Чернігова, куди мене, як-то кажуть, благословив Ярослав Петрович Федорчук, батько-будівник партії «Батьківщина». Я щиро йому вдячний за всі його уроки та настанови. Далі мене супроводжував по життю і допомагав Іван Григорович Кириленко. Так я дійшов від члена партії до керівника партії міста.

Чернігова, а далі — до керівника Чернігівської обласної партійної організації», — сказав він. За його словами, саме Чернігівська організація була найкращою на парламентських та президентських виборах. «Це єдина область, де Петра Порошенка не обрали в першому турі. Ми з командою завжди демонстрували гарні результати. Таким чином я дійшов до заступника лідера партії Всеукраїнського обʼєднання «Батьківщина», яким на сьогоднішній день і є. Також взяв на себе ношу і місію, і дякую за довіру Юлія Тимошенко, Івану Григоровичу Кириленку та всій команді за таку місію очолити «Батьківщину» в Києві і бути заступником Юлії Тимошенко, а також першим заступником голови Комітету здоров’я нації, що дає мені можливість ще більше опікуватися медициною», — додав він.

Валерій Дубіль нагадав, що разом із Юлією Тимошенко з першого дня війни обʼїздив всі гуртожитки, лікарні, інститути та шпиталі Києва.

«Ми евакуювали в перші 2 місяці війни хворих дітей з ОХМАТДИТу. Потім ми поїхали на Покровськ, а пізніше, після деокупації — до Херсонської області. Обʼїздили всю Харківську область, а також із гуманітарною місією їздили в Дніпро, на Донбас, у Краматорськ, Дружківку, Добропілля, Словʼянськ, Костянтинівку, Торецьк», — зазначив він. Він наголосив, що його головна місія — рятувати життя людей, хлопців та дівчат захисників.

«Тому я постійно на фронті. Ми збираємо кошти і завозимо з-за кордону багато вантажу: портативні апарати для непрямого масажу серця при клінічній смерті Easy Pulse Schiller (Швейцарія), кабінети гостроскопії Fuji (Японія), апарати «штучна нирка» Prismaflex, МРТ, КТ, рентген апарати, УЗД, витратні медичні матеріали, хірургічні інструменти, інвалідні візки, милиці, іншу критичну медицину, а також генератори, продуктові набори, протипролежневі матраци та подушки. Ми робимо все, аби рятувати життя військовослужбовців. Ми опікуємося родинами, які втратили своїх рідних, а також родинами, в яких поранені брати, сини, батьки, чоловіки, доньки та матері… І, звісно, допомагати із реабілітацією наших військових. Працюємо далі заради нашої Перемоги», — сказав Валерій Дубіль.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова