Заступниця голови обласної «Батьківщини» Лариса Босенко відзвітувала про свою роботу

27 серпня минає місяць роботи Лариси Босенко, депутата обласної ради, заступниці голови Полтавської обласної парторганізації в територіальних громадах Полтавщини.

Впродовж цього періоду Лариса Василівна провела 24 виїзні наради з партійними активами ВО «Батьківщина». На Полтавщині є 60 територіальних громад, у яких Лариса Василівна планує побувати.

«Це був місяць активних поїздок, щільних графіків і продуктивних обговорень. З радістю побачила колег, які працюють з нами багато років. Приємно було зустріти й молодь,  яка нас підтримала спершу на виборах, а потім приєдналась до нашої великої партійної родини! Це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку, адже до нас приєднуються нові члени партії! До речі, під час кількох нарад ми урочисто прийняли до партії нових людей!» –поділилась враженнями Лариса Босенко.

Хоча кожна громада й унікальна, але є питання і проблеми, які піднімалися на кожній зустрічі-нараді.

Водогони і якісна питна вода;

Дороги між населеними пунктами;

Стан медицини і закриття медзакладів у селах;

Малокомплектні школи та дитсадки, які опинилися під загрозою закриття;

Незадовільні умови, в яких зараз навчаються діти;

Завищені тарифи на газ і опалення;

Ринок землі та зухвалий розпродаж чорноземів Полтавщини;

«Я задоволена активною роботою із партійними осередками за останній місяць. Відчула, що маю зворотній зв’язок від людей, партійців, від тих, хто працює з нами. Після активних зустрічей і жвавих обговорень, під час яких обмінювалися думками, стало ясно, над якими питаннями нам потрібно працювати в подальшому. Наші зустрічі і планування – це лише початок великої і важливої роботи», – підсумувала Лариса Босенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова