Заслужений лікар України приєднався до команди «Батьківщини»

Заслужений лікар України, головний лікар приморського санаторію-грязелікувальниці «Глорія» Михайло Шагінянц обійняв посаду радника заступника голови облради, керівника Запорізької «Батьківщини» Владислава Куценка.

Михайло Шагінянц відомий, насамперед,  як керівник, якому вдалось перетворити Приморський санаторій «Глорія» на перлину Азовського узбережжя. Сьогодні це єдиний у Приморську санаторний заклад, що приймає відвідувачів протягом всього року незалежно від сезону.

Михайло Шагінянц очолював «Глорію» з 1987 по 2013 рік. Після виходу на пенсію санаторій почав занепадати. В кінці минулого року заклад знаходився на межі закриття. На кілька місяців у неоплачувані відпустки було відправлено 85% персоналу. «Глорію» врятували запорізькі депутати-«батьківщинівці», яким вдалось залучити на відновлення санаторного закладу необхідні бюджетні кошти та вирішити низку непростих юридичних питань. Сьогодні санаторій повністю відновив роботу і стрімко повертає втрачені позиції. В ньому оздоровлюється понад 250 жителів Запорізької області, працює медичне обладнання, колектив в повному складі повернувся на робочі місця.

«За час роботи Михайла Шагінянца на посаді головного лікаря «Глорії», санаторій називали «перлиною приморського узбережжя». Впевнений, разом з Михайлом Вартановичем у складі нашої команди  вдасться не лише швидко повернути втрачений статус «Глорії», а й зробити багато добрих справ для розвитку медицини в Запорізькій області», – зазначив Владислав Куценко, коментуючи призначення нового радника.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова