Запорізький «батьківщинівець» прозвітував про роботу в міській раді

7-13 червня депутат від «Батьківщини» Запорізької міської ради Віталій Рябцев провів зустрічі з городянами, на яких звітував про виконану роботу.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, під час спілкування з жителями Дніпровського району Віталій Рябцев отримав живу реакцію на свою діяльність у міській раді, зібрав пропозиції та побажання мешканців для подальшої роботи.

Депутат наголосив на необхідності повного оновлення депутатського корпусу міської ради, більшість у якій нині має «Опозиційний блок».

«З подивом дізнався, що наш міський голова вирішив податися в депутати від «Опоблоку». Прекрасно пам’ятаю, які обіцянки давав він і його оточення, йдучи на місцеві вибори. Більшість із них невиконана, а горе-команда вже приміряється до крісел у Верховній Раді», – зазначив Віталій Рябцев, звертаючись до земляків.

Депутат пообіцяв виборцям продовжувати боротьбу за виконання обіцяного «Батьківщиною» у 2015 році: містом повинна управляти не мафія, а народ. Віталій Рябцев також закликав запоріжців на майбутніх парламентських виборах не підтримувати партій, які представляють олігархат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова