Запорізькі партійці відзвітувалися за рік роботи

12 січня в Запоріжжі у конференц-залі готелю «Інтурист» партійці звітували про роботу фракції «Батьківщина» в обласній раді за 2018 рік.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, виступаючи перед жителями області, голова фракції, очільник обласного осередку «Батьківщини» Олександр Старух, розповів про основні досягнення минулого року та відповів на запитання щодо проблем розвитку регіону й окремих територій.

Впродовж календарного року депутати фракції провели більше 800 зустрічей із громадянами, надали їм матеріальну допомогу з депутатських фондів на суму 2 млн. 400 тис грн. «Батьківщинівці» виділили з депутатських фондів більше 5,6 мільйонів гривень на реалізацію заходів соціально-економічного розвитку територій. Ці кошти були, зокрема спрямовані на ремонтні роботи навчальних закладів, закладів культури, охорони здоров’я, придбання інтерактивних комплексів і меблів, будівництво спортивних майданчиків, благоустрій територій.

«Наша фракція одна з небагатьох зберегла свій склад, починаючи з діючої каденції обласної ради. Вона є найдисциплінованішою. Впродовж 2018 року відбулося 14 засідань фракції, на яких ми завжди формували консолідовану позицію. Така згуртованість дозволяє нам ефективно відстоювати інтереси громадян», – зазначив під час звіту лідер «батьківщинівців» Олександр Старух.

Серед останніх, розроблених фракцією проектів рішень, які підтримала більшість депутатів обласної ради, голова назвав звернення до центральних органів влади про необхідність проведення індексації та підвищення розміру соціальних виплат і звернення щодо ситуації з обмеженням режиму роботи для об’єктів поштового зв’язку та скороченням чисельності листонош.

Присутні на засіданні фракції депутати місцевих рад порушили питання про необхідність проведення спільних засідань представників «Батьківщини» у радах різних рівнів для вироблення позиції з вирішення найпроблемніших питань. «Батьківщинівці» обласної ради одноголосно підтримали таку пропозицію.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова