Запорізькі науковці та керівники ВНЗ підтримують «Батьківщину»

Бажання приєднатись до обласної команди«Батьківщини» висловив доктор юридичних наук, проректор Запорізького Національного Університету Сергій Кушнір.

«Я радий приєднатись до команди професіоналів. Впевнений, разом ми зможемо створити із Запорізького регіону найкращу область в Україні», – відзначив Сергій Кушнір.

«Сергій піде разом із «Батьківщиною» на вибори до Запорізької обласної ради. Фаховий юрист та вчений, керівник одного з провідних навчальних закладів Запорізької області. Він знає, що робити після обрання вже зараз. Йому не треба вчитися. Я радий, що список «Батьківщини» поповнюється такими професійними та талановитими людьми як Сергій Кушнір.  Професіоналізм стає в нашій краіні головною запорукою успіху», – заявив голова Запорізької обласної «Батьківщини» Владислав Куценко.

Раніше до  запорізького  обласного партійного осередку приєднався доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, ректор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова