Запорізькі депутати-батьківщинівці контролюють стан ЖКГ

Депутат фракції «Батьківщина» Запорізької обласної ради Геннадій Фукс відвідав ОСББ, які отримали допомогу з депутатського фонду на утеплення та інші ремонтні роботи.

Як повідомляє прес-служба Запорізької обласної парторганізації, минулого року депутат-батьківщинівець надав матеріальну допомогу 16-ти об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків на суму 700 тис грн. Ці кошти пішли на ремонт дахів, цоколів, входів, козирків під’їздів, а також утеплення й герметизацію міжпанельних швів.

26239340_2062666687234033_2048478694786782424_n

Під час зустрічі депутата з активістами ОСББ, останні поякували йому за надану допомогу, адже вона дозволила направити власні кошти мешканців на нагальні відновлювальні роботи, зокрема, на капітальний ремонт ліфтів.

«Я давно прийняв для себе рішення – допомагатиму, по-перше, тим, хто дійсно потребує допомоги, а по-друге – тим, хто готовий переходити в ОСББ і працювати над поліпшенням якості обслуговування будинків», – зазначив Геннадій Фукс, звертаючись до своїх виборців.

Депутат пообіцяв запоріжцям і надалі допомагати становленню приватного сектору в житловому господарстві міста, а також проводити регулярні зустрічі на окрузі, контролюючи хід та якість виконаних робіт.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова