Запорізькі «батьківщинівці» закликають до дієвої боротьби з коронавірусом

Фракція «Батьківщини» Запорізької міської ради виступила з офіційною заявою, в якій вимагає від міської влади здійснити невідкладні кроки з підготовки до можливої епідемії.

Про це повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку.

На думку народних обранців виконком Запорізької міської ради демонструє неготовність протистояти поширенню небезпечної хвороби та не робить нічого, щоб убезпечити мешканців міста від панічних настроїв.

«Вважаємо неприпустимою ситуацію, коли впродовж останніх вихідних міською владою Запоріжжя було допущене зволікання у інформуванні жителів міста про підготовку до можливої епідемії коронавірусу», – йдеться у заяві.

«Батьківщинівці» закликали мерію доповісти депутатам та мешканцям міста про стан підготовки та оснащення відділень лікарень до прийняття пацієнтів з підозрою на коронавірус та наявність тестових систем. Також, на їх думку, необхідно посилити інформування мешканців міста Запоріжжя щодо заходів особистої безпеки в умовах епідемії. Народні обранці наполягають і на здійсненні ряду практичних кроків, непередбачених рішеннями уряду. Це, в першу чергу, регулярна санітарна обробка громадського транспорту та додаткове забезпечення громадян медичними товарами та засобами індивідуального захисту.

Для вирішення цих завдань фракція «Батьківщини» вважає за необхідне скликати позачергову сесію міської ради, на якій прийняти оперативні рішення щодо виділення додаткового фінансування на зазначені потреби.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова