Запорізькі «батьківщинівці» взяли участь у всеукраїнській акції «Земля – не товар»

14 жовтня активісти Запорізької обласної парторганізації взяли участь у марші «Захистимо українську землю», який пройшов у Києві.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, підтримати акцію аграріїв проти продажу сільськогосподарської землі з області виїхало декілька десятків партійців, які є членами Асоціації фермерів і приватних землевласників України.

«Ми цілком підтримуємо позицію нашого лідера Юлії Тимошенко: торгівля землею – це торгівля територією держави. Право на прийняття таких доленосних рішень має лише народ. Народ повинен сказати своє слово на референдумі», – зазначила керівниця запорізької делегації, лідер обласної організації Асоціації фермерів і приватних землевласників Валерія Матвієнко.

Запорізькі батьківщинівці разом із фермерами пройшли маршем центральними вулицями Києва та поставили підписи під вимогами: не допустити втрати територіальної цілісності та державного суверенітету України через розпродаж землі і грабунок українців олігархами та іноземним капіталом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова