Запорізькі «батьківщинівці» вимагають від уряду підтримки соціальної сфери

Під час засідання бюджетної комісії Запорізької обласної ради депутати фракції «Батьківщина» виступили з ініціативою звернутися до Кабміну з вимогою виконати свої соціальні зобов’язання.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Під час виступу представник «Батьківщини» Геннадій Фукс звернув увагу колег на те, що потреби запорізьких медиків покриваються державою лише на 50%. Грошей ледве вистачає на зарплату та комуналку, нема за що купити медикаменти та реактиви. Найгірша ситуація із тубдиспансерами. На вулицях можуть опинитися сотні людей із відкритою формою сухот.

«Батьківщинівець» нагадав колегам, що навіть у найважчі часи не можна заощаджувати на культурі та освіті. Плани ОДА закрити обласну бібліотеку для юнацтва можуть завдати чималої шкоди розвитку підростаючого покоління.

«Ми збережемо три копійки, а дорослих та дітей буде позбавлено унікального місця для зустрічей, спілкування та навчання. Є багато інших статей бюджету, де потрібно заощаджувати. Чиновники можуть обійтися без захмарних премій, шикарних авто та квітів за рахунок громади», – відзначив Геннадій Фукс.

Підсумком засідання бюджетної комісії стало рішення про підготовку звернення депутатів обласної ради до центральних органів з метою забезпечення повноцінного фінансування сфер охорони здоров’я, освіти та культури.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова