Запорізькі «батьківщинівці» відстоюють право містян на гідне життя

Днями депутат Запорізької міської ради від «Батьківщини» Віталій Рябцев зустрівся з ініціативною групою мешканців Заводського району, обурених небажанням міської влади вирішувати проблеми ветхого житла.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, містяни поінформували депутата, що обіцянки мера розселити три аварійних будинки, які він давав ще на початку минулого року, досі не виконані.

Реально розселили лише декілька родин. Відомо, що депутати владної більшості майже кожної сесії виділяють квартири чиновникам і прокурорським працівникам. Запоріжців обурює неможливість потрапити на особистий прийом до міського голови, у якого хочуть спитати за обіцяне.

«Не виходить у мерії купити квартири запоріжцям, які їх потребують. Прокурорам виходить, а звичайним людям – ні. Вони ж не посадять і захисту в них немає. У цій ситуації не варто дивуватися низьким рейтингам влади. Люди вже не вірять нікому», – прокоментував ситуацію Віталій Рябцев.

За підсумками зустрічі з виборцями, депутат-«батьківщинівець» звернувся з офіційним запитом до міського голови Володимира Буряка з проханням прийняти людей, вислухати їх проблеми та виконати свої обіцянки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова