Запорізькі «батьківщинівці» розкритикували проект Державного бюджету

Голова фракції «Батьківщина» в Запорізькій облраді Олександр Старух на черговій сесії піддав нищівній критиці проект Державного бюджету на 2018 рік, звинувативши уряд у відступі від державного курсу на децентралізацію.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Звертаючись до депутатів і керівництва Запорізької облради, лідер фракції ВО «Батьківщина» констатував невтішний факт: оголошена в державі децентралізація не реалізується у взаємній збалансованості центрального й місцевих бюджетів.

«Бюджетні вилучення із Запорізької області на користь центрального бюджету становлять більше 300 мільйонів гривень. Це один із найвищих показників серед усіх регіонів країни. Такий підхід повністю суперечить курсу на децентралізацію і позбавляє стимулів місцевої влади покращувати бізнес-клімат, залучати інвестиції. Проголосили курс на децентралізацію – будь-ласка, реалізовуйте!» – заявив Олександр Старух.

Голова Запорізької обласної «Батьківщини» закликав депутатів облради зайняти принципову позицію щодо несправедливих бюджетних відносин, що нав’язуються урядом, та виходити до центральної влади з конкретними пропозиціями з приводу зміни філософії бюджетної політики.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова