Запорізькі «батьківщинівці» підтримали юнацький турнір

23-24 березня у Запоріжжі за сприяння обласної «Батьківщини молодої» та Федерації боксу України відбувся юнацький турнір «Майбутнє запорізького боксу».

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного осередку «Батьківщини», у день відкриття турніру відбувся урочистий парад за участі молодих боксерів.

З вітальним словом до спортсменів звернувся співорганізатор заходу, очільник обласного осередку «Батьківщини молодої», депутат Запорізької міськради Віталій Рябцев.

«Розвиток спорту, здоров’я нації, перспективи підростаючого покоління – це ті завдання, які ставить перед собою «Батьківщина молода». Я задоволений, що наша молода, але згуртована команда змогла організувати й успішно провести цей турнір. Це означає, що нам по плечу найскладніші завдання», – підбив підсумки спортивного заходу Віталій Рябцев.

У поєдинках взяли участь юнаки 2006-2007 років народження з Мелітополя, Бердянська, Оріхова та інших населених пунктів Запорізької області. Це були їх перші, а тому дуже відповідальні професійні змагання. Переможців турніру нагородили статуетками та вимпелами. Усі спортсмени отримали від організаторів турніру та суддів блокноти та афіші.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова