Запорізькі «батьківщинівці» передають військовим автотехніку

Мікроавтобус від благодійного фонду підтримки Запорізького краю «Нова надія» передано для потреб військових.

Мікроавтобус від благодійного фонду  підтримки Запорізького краю «Нова надія», заснованого головою фракції «Батьківщина» в обласній раді Вячеславом Колесниковим та керівником Олександрівської районної парторганізації Андрієм Колесником, був спеціально перероблений і додатково посилений для використання в польових умовах.

Техніка використовуватиметься для виконання оперативних завдань військовослужбовцями одного з підрозділів, котрі захищають підступи до Запоріжжя.

Військові висловили подяку  запорізьким «батьківщинівцям» за підтримку. Запорізька «Батьківщина» регулярно підтримує українських воїнів, які стоять на захисті Запорізької  та Донецької областей. Військовим підрозділам передають технічні засоби, медикаменти, продукти харчування. Окрім того, зусиллями «батьківщинівців» Запорізькому військовому шпиталю була передана мобільна військова хірургія, яка в польових умовах  може замінити невелику стаціонарну операційну і відповідає всім потребам лікарів, які надають медичну допомогу в умовах бойових дій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова