Запорізькі аграрії об’єдналися, аби запобігти розпродажу української землі

Аграрні спілки Запорізької області координують свою діяльність перед загрозою поспішного прийняття закону про ринок сільськогосподарських земель.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, після зустрічі з народним депутатом Сергієм Соболєвим місцеві аграрії створили координаційну раду. Співголовами ради стали керівники регіональних осередків «Аграрного союзу», «Асоціації фермерів» та громадської організації «Асоціація фермерів приватних землевласників».

На першому засіданні новоствореного координаційного органу його учасники ухвалили рішення налагодити постійну комунікацію і разом чинити тиск на владу з метою недопущення прийняття урядового законопроекту про ринок землі.

«Ми мусимо об’єднатися, попри певні розбіжності у баченні майбутнього українського села. Об’єднатися перед загрозою втрати останнього оплоту нашого суверенітету. Сьогодні військовики АТО на місцях у нас питають: а за що ми воювали, що далі відстоювати, якщо землю продадуть?» – зазначила керівниця «Асоціації фермерів приватних землевласників Запорізької області», депутат Токмацької районної ради від «Батьківщини» Валерія Матвієнко.

Аграрії ухвалили рішення в рамках неформальної платформи готувати жителів села до можливих акцій протесту, якщо влада не дослухається до порад експертів і не призупинить, так звану, «земельну реформу».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова