Запорізька облрада підтримала ініціативи «Батьківщини» щодо додаткового фінансування медичної галузі та розвитку територій

Депутати перерозподілили 224,5 млн. гривень, що надійшли завдяки перевиконанню обласного бюджету.

Найбільші обсяги додаткового фінансування (понад 40 млн. грн.) спрямовані на підтримку медичних закладів та установ Запорізької області.

З ініціативи «Батьківщини», Молочанський дитячий санаторій отримає додаткові кошти на дитяче харчування, медичне обладнання та заміну водонапірної башти. Окрім того, депутати проголосували  за ініціативу «батьківщинівців»щодо виділення коштів на ремонтні роботи в обласній інфекційній лікарні, ремонт  дитячої групи та електромереж в обох корпусах спеціалізованого будинку дитини «Сонечко».  

Завдяки «Батьківщині», виділені кошти на придбання ендоскопічної системи для  Широківської громади та закупівлю медичного устаткування для дитячої стоматології в Гуляйполі.

Також депутати проголосували за виділення коштів на медобладнання Запорізькій обласній лікарні і Новомиколаївській районній лікарні та додаткове фінансування санаторію «Глорія» в Приморську.

«Батьківщина» не оминула увагою і підтримку територій.

Федорівська громада Пологівського району отримає кошти на реконструкцію водонапірної башти та свердловини, що забезпечує водою жителів Федорівки.  Депутати також підтримали ініціативи «батьківщинівців» щодо фінансування другої черги капітального ремонту водопроводу в селі Новостепненське,  теплосанації фасаду та покрівлі школи в селі Люцерна, придбання мультимедійного обладнання для шкіл Чернігівської громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова