Запорізька область залишається невід’ємною частиною суверенної та незалежної України

На позачерговій сесії Запорізької облради «Батьківщина» одноголосно підтримала звернення до країн-партнерів і міжнародних організацій щодо негайного закриття повітряного простору над Україною та допомоги в забезпеченні гуманітарних коридорів для доставки гуманітарних вантажів на окуповані території.

«Україна була, є і залишається суверенною державою. Запорізька область була, є і залишається невід’ємною частиною Української держави. І ми боротимемось за кожен метр нашої землі», – наголосив керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко.

Також «батьківщинівці» підготували звернення, в якому рішуче засуджуються спроби створення на окупованих територіях псевдо-республік та викрадення російськими злочинцями Мелітопольського міського голови Івана Федорова, Дніпрорудненського міського голови Євгенія Матвєєва та голови Мелітопольської районної ради Сергія Прийми.

«Всі звернення приймались одноголосно. Як і вся Україна, Запорізька область зараз переживає важкі часи. Але я впевнений – разом  ми вистоїмо проти ганебної агресії, адже правда за нами», – заявив голова фракції «Батьківщина» ЗОР Вячеслав Колесников.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова