Запорізька область – це Україна

Ситуація в Запорізькій області є складною, але контрольованою. Більшість територій контролюються українською владою.

Після обстрілів російськими військами Запорізької АЕС у місті Енергодар, в безпосередній близькості від одного з енергоблоків атомної станції виникла пожежа.  Через постійні обстріли, декілька годин рятувальники не могли дістатись місця займання. Проте, сьогодні вранці вогонь вдалось ліквідувати.

Від початку російської окупації запорізькі «батьківщинівці»   активно працюють, підтримуючи  життєзабезпечення територій області, допомагаючи ЗСУ та населенню.

У Запоріжжі «батьківщинівці»  взяли участь в організації  донорського марафону  для поранених, які перебувають у військових шпиталях.  Депутати від фракції «Батьківщина»  обласної ради не лише особисто здавали кров, а організували повноцінну роботу Запорізького обласного центру служби крові. Проводилась робота з забезпечення медзакладів необхідними медикаментами та продуктами.

Зусиллями депутатів обласної ради від  «Батьківщини» була організована робота з передачі одягу та взуття, продуктів харчування запоріжцям, які вступили до лав місцевої  ТО та українським військовослужбовцям, які перебувають на блокпостах на території Запорізького районуБули організовані групи та систематично проводяться рейди з виявлення та ліквідації координаційних міток, залишених російськими диверсантами.

У місті Токмак була організована підтримка та допомога жителям, які приєднались до лав ТО у містах Токмак і Молочанськ.

У Чернігівці організована  робота з надання допомоги місцевим жителям населеного пункту, в якому зараз знаходиться велика кількість російської техніки та військовослужбовців РФ.

У Бердянську, попри присутність в місті російських військ, місцеві «батьківщинівці» разом із жителями  міста безпосередньо брали  участь у мітингу перед бердянською міською радою, зайнятою російськими військовими, під час якого була озвучена вимога до росіян піти з міста.

У Василівці представники «Батьківщини» активно долучились до створення місцевої територіальної оборони, проводили рейди з  виявлення та ліквідації координаційних міток залишених російськими диверсантами і допомагали волонтерам у забезпеченні  бійців тероборони продуктами харчування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова