Запорізька міськрада підтримала ініціативу «Батьківщини» щодо монетизації субсидій

Депутати Запорізької міської ради підтримали ініційоване фракцією «Батьківщина» звернення до Кабінету міністрів України з вимогою монетизувати пільги й субсидії, які надаються населенню для оплати послуг ЖКГ.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку ВО «Батьківщина».

До такого кроку депутатів спонукали численні звернення представників ОСББ, у яких виникли суттєві фінансові труднощі через систематичні затримки держказначейством розрахунків по пільгах і субсидіях.

Оголошуючи проект звернення до Кабміну, заступник голови фракції «Батьківщина» Володимир Максимов наголосив на наявності боргів держави за пільговими виплатами за 2017 рік та на суттєвому ускладненні механізму їх надання членам ОСББ з січня 2018 року. Зокрема, це пов’язано з вимогою відкриття об’єднаннями співвласників спеціальних казначейських рахунків.

«Обурює обмеження урядом свободи розпорядження ОСББ коштами на казначейських рахунках. Виходить, що держава спочатку примусово «запозичила» в ОСББ гроші, а тепер диктує умови, на яких їх поверне. Такий порядок не влаштовує ні співвласників будинків, ні постачальні компанії», – зазначив «батьківщинівець».

У підсумку депутати Запорізької міськради більшістю голосів підтримали звернення до уряду з вимогою усунути додаткові фінансові труднощі в діяльності ОСББ, монетизувавши пільги й субсидії, а також ліквідувати борги по їх виплатах у минулому році.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова