Запорізька «Батьківщина» завадила закриттю бібліотеки

28 січня депутати Запорізької обласної та міської рад від «Батьківщини» Геннадій Фукс та Володимир Москаленко зустрілися з трудовим колективом обласної бібліотеки для юнацтва, яку влада намагається закрити.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, на зустріч окрім працівників культурного закладу прийшли представники інтелігенції, ветерани АТО, волонтери, дорослі та маленькі читачі.


Депутат Запорізької міської ради Володимир Москаленко зазначив, що влада сподівалась закрити бібліотеку «по-тихому». Чиновники не вважали за потрібне навіть вийти до колективу. Однак, завдяки широкому суспільному резонансу, цей план провалився. Проте зупинятися на досягнутому ще зарано.

До присутніх звернувся член фракції «Батьківщина» Запорізької обласної ради Геннадій Фукс. За його словами, партія принципово відстоюватиме збереження та розвиток соціально-культурної сфери регіону, робитиме все для того, аби вона працювала в інтересах громади.

«Бібліотека – це потужний духовний центр регіонального значення, інноваційна та методична робота якого охоплює весь Запорізький край. Для нас вкрай важливо зберегти обласний статус закладу. Зроблю все можливе та неможливе, аби зберегти бібліотеку та переконати посадовців відкликати проект її закриття», – зазначив депутат.

«Батьківщинівці» попрохали членів трудового колективу сформувати ініціативну групу, яка зможе ознайомити депутатів обласної ради з досягненнями бібліотеки. Її учасники обійдуть депутатські комісії та за допомоги Геннадія Фукса зустрінуться з керівництвом облдержадміністрації та обласної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова