Запорізька «Батьківщина» запропонувала механізм зниження тарифів

Фракція «Батьківщина» Запорізької міської ради зареєструвала проект рішення про зниження цін на послуги з прибирання прибудинкової території, в якому запропонувала реальний механізм зниження тарифів для населення.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку, мешканці обласного центру зіткнулися з суттєвим підвищенням тарифів на послуги в управлінні багатоквартирними будинками. «Батьківщинівці» Запорізької міської ради стали на захист містян, шукаючи шляхи боротьби з комунальною монополією й тарифним свавіллям.

Депутат міської ради Віталій Рябцев пояснив, що ретельний аналіз правової бази дозволив «Батьківщині» запропонувати реальний механізм виходу з комунального колапсу.

«При детальному вивченні проблеми з’ясувалося, що прибудинкова територія нині залишається комунальною, адже у нас і досі не проведено зонування та закріплення земель біля багатоквартирних будинків. Тому й правові підстави для стягнення з громадян плати за послуги прибирання відсутні», – зазначив народний обранець.

Депутати міськради від «Батьківщини» запропонували здійснити передбачені земельним законодавством України заходи щодо відведення земельних ділянок під багатоквартирні будинки, а до виконання цих робіт оплату їх прибирання здійснювати з міського бюджету.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова