Запорізька «Батьківщина» закликала президента виконувати свої конституційні обов’язки

22 листопада під час сесії Запорізької облради голова фракції «Батьківщини» Олександр Старух піддав критиці владу, яка необґрунтовано підвищила ціну на газ для населення.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Олександр Старух висловив здивування позицією керівництва Запорізької облради, яке не внесло до порядку денного підготовлений депутатами проект звернення до президента і центральних органів влади з вимогою скасувати постанову уряду про підвищення ціни на газ.

Лідер «батьківщинівців» краю закликав колег-депутатів звернути увагу на невиконання президентом своїх конституційних повноважень щодо захисту права народу України на володіння надрами.

«У статті 13 Конституції чітко записано, що надра належать народові України, а в статті 102 зафіксовано, що президент є гарантом виконання Конституції. Тому нам, депутатам обласної ради, слід звернутися до нього з вимогою дати доручення розробити порядок реалізації конституційних прав народу на володіння надрами, адже це прямі президентські повноваження – забезпечити виконання конституційних норм», – зазначив Олександр Старух.

Політик упевнений: поки не буде розроблений і схвалений механізм розпорядження народом своїм майном, необхідно ввести мораторій на підвищення ціни на газ і комунальні тарифи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова