Запорізька «Батьківщина» виступила за зміну виборчого законодавства

22 травня на сесії Запорізької обласної ради голова фракції ВО «Батьківщина» Олександр Старух піддав критиці норми закону про вибори, завдяки яким влада змогла маніпулювати волевиявленням під час виборів до ОТГ 29 квітня.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Олександр Старух звернув увагу колег на відсутність у законодавстві чіткості стосовно розмірів дільниць за кількістю виборців і, користуючись цим, чинна влада затвердила межі дільниць, виходячи з власної вигоди. Тож у межах одного округу кількість виборців на дільницях коливалася від 9 до 130.

«На виборах 29 квітня відбувся абсолютний рекорд. На одному з округів зняли з виборів депутата від «Батьківщини», і в результаті переміг на безальтернативній основі кандидат від «Блоку Петра Порошенка», набравши всього 2 голоси. Це мрія будь-якого кандидата в депутати: знайшов спільну мову з дружиною, разом з нею пішов проголосував, і ти уже народний обранець», – прокоментував безпрецедентний випадок голова фракції ВО «Батьківщина» в Запорізькій облраді.

Олександр Старух закликав депутатів ініціювати зміни до виборчого законодавства, які ґрунтувались би на принципах справедливості й прозорості та унеможливили б застосування маніпулятивних технологій суб’єктами виборчого процесу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова