Запорізька «Батьківщина» виступила на захист малого і середнього бізнесу під час карантину

Фракція «Батьківщина» у Запорізькій міській раді оприлюднила звернення з критикою уряду, який під гаслом протидії коронавірусу поставив на межу існування малий і середній бізнес.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Депутати звернули увагу громадськості на непродуманість урядової політики, яка в останній місяць звелася лише до впровадження різноманітних обмежень і прямих заборон. При цьому виконавча влада всіх рівнів – загальнонаціонального, обласного та місцевого, – не змогла запропонувати нічого, аби допомогти підприємцям, які першими постраждали від карантину.

«Наслідком заборон і обмежень щодо діяльності малих та середніх підприємств стане колапс економіки, а згодом і колапс бюджету всіх рівнів, оскільки припинення діяльності бізнесу веде до зниження податкових надходжень.
І це при тому, що ще до оголошення карантинних заходів, місцеві бюджети з вини Верховної Ради та Кабінету міністрів, зіткнулись із нестачею коштів для виконання всіх запланованих програм», – йдеться у документі.

«Батьківщинівці» висловили підтримку позиції представників малого та середнього бізнесу Запоріжжя і області, які вийшли на акції протесту до облдержадміністрації з вимогою дозволити їм працювати на рівні з великими торгівельними мережами, яких обмеження чомусь не торкнулися. Депутати також обурені позицією обласної виконавчої влади, керівництво якої вдалося до репресивних заходів щодо організаторів акцій протесту.

«Висловлюємо підтримку законним вимогам наших земляків, які відстоюють своє конституційне право на працю. Гарантуємо свою всебічну підтримку у захисті прав і свобод громадян України», – заявили народні обранці від «Батьківщини».

Депутати закликали виконавчу владу всіх рівнів розпочати відверту розмову з представниками вітчизняного бізнесу і спільно виробити програму виходу країни з кризи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова