Запорізька «Батьківщина» виступає за відновлення Каховського водосховища

Про це заявив керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко за результатами робочої поїздки населеними пунктами, що розташовані вздовж водосховища.  

«Я переконаний, що Каховське водосховище треба буде відновлювати, як тільки нагонимо російську нечисть з нашої землі. Так, його створення за радянських часів призвело до екологічної катастрофи. Але й те, що відбувається зараз для нас також катастрофа», – наголосив Владислав Куценко.

В наслідок російського підриву Каховської ГЕС в червні цього року, вода у водосховищі на території Запорізької області відійшла подекуди на 3,5-4 кілометри. Є очевидним, що Запорізька область, гостро відчуватиме наслідки цього теракту не рік й не два.

Підрив Каховської ГЕС та зниження рівня води у водосховищі боляче вдарило не лише по економіці та наявній інфраструктурі, а й призвело до екологічної катастрофи.

Наприкінці червня депутати від «Батьківщини» в Запорізькій  обласній раді наполягали на необхідності якнайшвидшого дослідження оголеного дна Каховського водосховища на предмет встановлення хімічного складу мулу та ґрунту.  Якщо це сухий шар з підвищеним вмістом небезпечних металів та речовин – слід негайно розпочати роботи з його утилізації.

  «Після війни маємо якнайшвидше відновити і системи водозабору  та зрошення для населених пунктів, і навігацію, і  біоресурси в Каховському водосховищі. Адже від цього буде залежати подальший економічний розвиток Запорізького регіону», – зазначив Владислав Куценко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова