Запорізька «Батьківщина» – в лідерах на виборах до об’єднаних громад

22 грудня на виборах до об’єднаних територіальних громад «Батьківщина» отримала друге місце в загальному партійному заліку, виборовши майже третину партійних мандатів.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, «батьківщинівці» Пологівського, Гуляйпільського та Токмацького районів впевнено перемогли конкурентів, завоювавши більшу половину депутатських крісел, які дісталися висуванцям від партій. У Федорівській громаді Пологівського району «Батьківщина» набрала 63% від усіх партійних мандатів. У Малиновській громаді Гуляйпільського району партійці завоювали трохи менше – 60%. У Новомиколаївській громаді Токмацького району «батьківщинівці» вибороли 54% партійних місць.

У цілому ж за підсумками усіх хвиль виборів до об’єднаних громад «Батьківщина» у Запорізькій області виборола перше місце по кількості отриманих партійних мандатів.

«Підсумки голосування у Запорізькій області чітко вказують: народ незадоволений політикою «слуг народу» в першу чергу з приводу розпродажу сільськогосподарських земель. Сумарно політичні сили, що виступають проти продажу землі набрали в області 80% партійних мандатів. І це своєрідний «референдум», дзвіночок для влади. І він вказує, що ми обрали правильну позицію: разом з народом. Бажаємо новообраним депутатам плідної роботи на благо громад», – зазначив голова фракції «Батьківщини» Запорізької обласної ради Олександр Старух.

На думку лідера «батьківщинівців», головним підсумком останніх виборів до ОТГ в Запорізькій області стала поразка провладної політичної сили, яка отримала лише 1/5 частину партійних мандатів. Загалом же «партія влади» отримала трохи менше 10% голосів виборців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова