Запорізька «Батьківщина» провела розширене засідання бюро

Запорізька «Батьківщина» провела розширене засідання бюро, в якому взяв участь народний депутат України, заступник голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Про це повідомляє пресслужба обласного осередку партії.

Під час засідання обговорювались суспільно-політична ситуація в країні та Запорізькому регіоні,  поточний стан справ, результати роботи обласної партійної організації, робота фракцій ВО «Батьківщина» в місцевих радах.

У Запорізькій обласній раді «Батьківщина» курує медицину. Троє «батьківщинівців» входять до складу комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. Голова фракції «Батьківщина» в облраді Вячеслав Колесніков очолює комісію з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту та депутатської етики. «Батьківщинівці» також входять до складу бюджетної комісії та комісії з питань екології. Це дозволяє успішно вирішувати нагальні проблеми Запорізької області та окремих територій у різних сферах життєдіяльності.

«Нам є чим пишатись. «Батьківщина» домоглася збільшення фінансування для десятків медзакладів по всій Запорізькій області,  серед яких – обласна дитяча лікарня, обласний кардіоцентр, центр репродуктивної медицини людини, обласна клінічна лікарня. Закуплені кисневі концентратори для інфекційної лікарні. Зусиллями «Батьківщини» врятовані від закриття два дитячих санаторії в Запоріжжі та Молочанську, а також санаторій медичної реабілітації «Глорія» в Приморську», –  розповів очільник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко.

За словами «батьківщинівця», вдалося домогтись виділення значного обсягу коштів на підтримку освітніх закладів, вирішення екологічних проблем Чернігівки та Поліг, стати на заваді земельному «дерибану» в Запорізькому регіоні.

«На відміну від тимчасових політичних проєктів, ми ведемо реальну системну роботу, яка помітна пересічним жителям Запорізького краю», – зазначив Владислав Куценко.

Розширеному засіданню бюро передувала зустріч з активом Бердянської районної партійної організації ВО «Батьківщина». Владислав Куценко та Сергій Соболєв високо оцінили роботу Бердянського партосередку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова